Treningi i zapisy

godziny zajęć treningowych i zapisy do klubu

Treningi i zapisy

W naszym klubie funkcjonują dwie grupy treningowe dla zawodników o zróżnicowanych umiejętnościach i poziomie gry. W pierwszej trenują początkujący adepci tenisa stołowego i jest to grupa, w której trenowane są podstawowe elementy gry w tenisa stołowego.

Zawodnicy, którzy robią szybkie postępy w grze awansują do grupy zawodników zaawansowanych. W tej grupie trenują zawodnicy o zaawansowanych umiejętnościach i wyższym poziomie gry, którzy regularnie uczestniczą w rozgrywkach ligowych i turniejach indywidualnych.

Uczestnicy w zajęć treningowych nabywają i rozwijają nie tylko umiejętność gry w tenisa stołowego, ale również:

• sprawność fizyczną i kondycję,
    • samodyscyplinę,
    • systematyczność,
    • obowiązkowość,
    • koleżeńskość,
    • odpowiedzialność,
    • rywalizację na zasadach Fair Play,
    • wolę walki,
    • radzenie sobie ze stresem,
    • panowania nad emocjami,
    • sportowy trybu życia.

Poza treningami nasi wychowankowie uczestniczą w turniejach indywidualnych w odpowiednich kategoriach wiekowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz drużynowych rozgrywkach ligowych. W okresie letnim zaś, organizowany jest corocznie obóz treningowy dla wszystkich zawodników.

O wysokim poziomie szkolenia naszego klubu świadczą zdobyte medale na mistrzostwach Polski oraz czołowe miejsca w rozgrywkach ligowych.

Na pierwsze zajęcia wystarczą dobre chęci i strój sportowy (koszulka, spodenki, obuwie sportowe).

Nie zwlekaj i dołącz do nas. Rakietki, piłeczki i stoły czekają na Ciebie!

Zapraszamy wszystkich chętnych

Godziny zajęć treningowych