• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

1% od podatku na cele klubu TKS GRANIT Strzelin

dziękujemy za każda darowiznę

1% od podatku

1% od podatku

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak co roku gorąco zachęcamy i zwracamy się z prośbą o przekazanie na naszą działalność 1% podatku dochodowego. Nasz klub funkcjonuje już od ponad 40 lat i na trwałe wpisał się w historię naszego miasta.

W tym okresie zawodniczki i zawodnicy uprawiający tenis stołowy w naszym klubie zdobyli wiele medali, pucharów i dyplomów drużynowych jak i indywidualnych w kraju oraz za granicą, godnie reprezentując nasz klub jak i nasze miasto.

W swej działalności zajmujemy się nie tylko wyczynem sportowym, ale kładziemy duży nacisk na aspekty wychowawcze. Aktualnie w klubie trenuje grupa 40 zawodników. Zapewnienie dobrych warunków treningowych tak dużej grupie młodzieży wymaga zaangażowania trenerów i działaczy oraz środków finansowych

Dlatego zwracamy się z prośbą o tę formę pomocy i wsparcia do wszystkich, którym leży na sercu dobro wspólne jakim jest nasza sekcja. Środki, które zgromadzimy w ten sposób planujemy wykorzystać m.in. na sprzęt sportowy, wdrożenie nowych metod treningowych oraz dofinansowanie najmłodszym zawodnikom udziału w letnim obozie treningowym.

Terenowy Klub Sportowy GRANIT
ul.Okrzei 14,
57-100 Strzelin

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną pod numerem KRS:

Z góry dziękujemy za pomoc i przekazane środki

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.

© 1973-2019 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć