1% od podatku

jak przekazać 1% od podatku na rzecz naszego klubu?

TKS GRANIT Strzelin - 1% podatku

Jak co roku gorąco zachęcamy i zwracamy się z prośbą o przekazanie na naszą działalność 1% podatku dochodowego. Nasz klub funkcjonuje już prawie 50 lat i na trwałe wpisał się w historię naszego miasta.

W tym okresie zawodniczki i zawodnicy uprawiający tenis stołowy w naszym klubie zdobyli wiele medali, pucharów i dyplomów drużynowych jak i indywidualnych w kraju oraz za granicą, godnie reprezentując nasz klub jak i nasze miasto.

W swej działalności zajmujemy się nie tylko wyczynem sportowym, ale kładziemy duży nacisk na aspekty wychowawcze. Aktualnie w klubie trenuje grupa 40 zawodników. Zapewnienie dobrych warunków treningowych tak dużej grupie młodzieży wymaga zaangażowania trenerów i działaczy oraz środków finansowych.

Dlatego zwracamy się z prośbą o tę formę pomocy i wsparcia do wszystkich, którym leży na sercu dobro wspólne jakim jest nasza sekcja. Środki, które zgromadzimy w ten sposób planujemy wykorzystać m.in. na sprzęt sportowy, wdrożenie nowych metod treningowych oraz dofinansowanie najmłodszym zawodnikom udziału w letnim obozie treningowym.

Terenowy Klub Sportowy GRANIT
ul.Okrzei 14,
57-100 Strzelin

Klub jest organizacją pożytku publicznegoi zarejestrowany w KRS:

0000064163