Galerie zdjęć

wydarzenia w klubie

28 czerwca 2013 roku w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie odbyły się jubileuszowe uroczystości 40-lecia założenia naszego klubu, w których uczestniczyli zaproszeni goście, zawodnicy i ich rodzice oraz nasi sympatycy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wicewojewoda dolnośląski Pani Ewa Mańkowska, Pani Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk, Honorowy Prezes DOZTS Pan Zygmunt Sutkowski oraz aktualny Prezes DOZTS i wiceprezes PZTS Kamil Skrzypczak. Nie zabrakło również działaczy, osób wspierających oraz byłych i aktualnych zawodników i zawodniczek naszego klubu.

Punktualnie o godzinie 16. Pan Prezes Franciszek Woźny rozpoczął to uroczyste i jakże znamienne dla naszego klubu jak i miasta wydarzenie. W swym wystąpieniu Pan Prezes przedstawił historię klubu od początku jego założenia przez Mariana Kozaka i Stanisława Masteja, poprzez osiągnięcia naszych zawodników na przestrzeni 40 lat, osoby które przyczyniały się do tych sukcesów, instytucje, firmy oraz osoby prywatne które przez cały ten okres wspierały nasz klub, na zakończenie Pan Franciszek Woźny podsumował ostatni sezon i osiągnięte wyniki.

Po wystąpieniu Pana Prezesa Woźnego, Pan Zygmunt Sutkowski oraz Kamil Skrzypczak w bardzo ciepłych i miłych słowach przedstawili dokonania i znaczenie klubu TKS Granit Strzelin dla tenisa stołowego nie tylko dla naszego miasta ale regionu i kraju. Również bardzo wysoko została oceniona 40 letnia praca z młodzieżą w naszym klubie.

Głównym punktem jubileuszu było jednak wręczenie odznaczenia państwowego, brązowego krzyża zasługi dla założyciela klubu, trenera i wychowawcy młodzieży Pana Mariana Kozaka. A wręczenia tego jakże zaszczytnego wyróżnienia, po odczytaniu listu gratulacyjnego od Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego dokonała Pani wicewojewoda dolnośląski Ewa Mańkowska.

Na zakończenie oficjalnych obchodów wręczono nagrody i dyplomy dla uczestników i zwycięzców z poszczególnych kategorii w jubileuszowym turnieju, podziękowań dla byłych i obecnych zawodników, zawodniczek, działaczy i osób wspierających za osiągnięte sukcesy oraz wkład wniesiony rozwój i funkcjonowanie naszego klubu.

Galeria zdjęć z okazji jubileuszu 40 lat istnienia klubu TKS GRANIT Strzelin. Wydarzenie to odbyło się w dniu 28. czerwca 2013 roku.

Na zdjęciach m.in.: Franciszek Woźny, wicewojewoda dolnośląski Pani Ewa Mańkowska, Pani Burmistrz Dorota Pawnuk, Marian Kozak, Zygmunt Sutkowski, Kamil Skrzypczak, Zbigniew Sobków, Jacek Błaszkiewicz, Barbara Zalewska, Izabela Jagodzińska i inni goście.