Terminarz rozgrywek III ligi - I runda

Już w najbliższą sobotę tj. 19 września 2015 r. rozpoczynają się rozgrywki III ligi mężczyzn, w której wystąpią dwie nasze drużyny: TKS GRANIT I Strzelin i TKS GRANIT II Strzelin.

To właśnie w pierwszej kolejce nasze dwie drużyny rozegrają między sobą inauguracyjny mecz tych rozgrywek, a cały kalendarz pierwszej rundy przedstawia się następująco:

Gospodarze Wynik Goście
I - 19.09.2015
ULKS Ciechów 6:10 GLKS ORLĘTA Krosnowice
BSTS Bystrzyca Kłodzka 2:10 MKS WOLAVIA Wołów
UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:6 UKS DWUNASTKA III Wrocław
TKS GRANIT II Strzelin 10:8 TKS GRANIT I Strzelin
KU AZS UE II Wrocław 10:3 LZS ORION BRANDA Bukowice
II - 10.10.2015
GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:8 LZS ORION BRANDA Bukowice
TKS GRANIT I Strzelin 3:10 KU AZS UE II Wrocław
UKS DWUNASTKA III Wrocław 3:10 TKS GRANIT II Strzelin
MKS WOLAVIA Wołów 10:2 UKS DWUNASTKA II Wrocław
ULKS Ciechów 10:7 BSTS Bystrzyca Kłodzka
III - 24.10.2015
BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:2 GLKS ORLĘTA Krosnowice
UKS DWUNASTKA II Wrocław 9:9 ULKS Ciechów
TKS GRANIT II Strzelin 6:10 MKS WOLAVIA Wołów
KU AZS UE II Wrocław 10:5 UKS DWUNASTKA III Wrocław
LZS ORION BRANDA Bukowice 9:9 TKS GRANIT I Strzelin
IV - 07.11.2015
GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:6 TKS GRANIT I Strzelin
UKS DWUNASTKA III Wrocław 2:10 LZS ORION BRANDA Bukowice
MKS WOLAVIA Wołów 10:1 KU AZS UE II Wrocław
ULKS Ciechów 3:10 TKS GRANIT II Strzelin
BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:5 UKS DWUNASTKA II Wrocław
V - 14.11.2015
UKS DWUNASTKA II Wrocław 0:10 GLKS ORLĘTA Krosnowice
TKS GRANIT II Strzelin 10:4 BSTS Bystrzyca Kłodzka
KU AZS UE II Wrocław 9:9 ULKS Ciechów
LZS ORION BRANDA Bukowice 1:10 MKS WOLAVIA Wołów
TKS GRANIT I Strzelin 10:4 UKS DWUNASTKA III Wrocław
VI - 21.11.2015
GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:2 UKS DWUNASTKA III Wrocław
MKS WOLAVIA Wołów 10:0 TKS GRANIT I Strzelin
ULKS Ciechów 10:5 LZS ORION BRANDA Bukowice
BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:2 KU AZS UE II Wrocław
UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:6 TKS GRANIT II Strzelin
VII - 28.11.2015
MKS WOLAVIA Wołów 10:3 GLKS ORLĘTA Krosnowice
KU AZS UE II Wrocław 7:10 UKS DWUNASTKA II Wrocław
LZS ORION BRANDA Bukowice 10:3 BSTS Bystrzyca Kłodzka
TKS GRANIT I Strzelin 0:10 ULKS Ciechów
UKS DWUNASTKA III Wrocław 6:10 MKS WOLAVIA Wołów
VIII - 19.12.2015
GLKS ORLĘTA Krosnowice 3:10 MKS WOLAVIA Wołów
ULKS Ciechów 10:2 UKS DWUNASTKA III Wrocław
BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:3 TKS GRANIT I Strzelin
UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:4 LZS ORION BRANDA Bukowice
TKS GRANIT II Strzelin 10:4 KU AZS UE II Wrocław
IX - 16.01.2016
KU AZS UE II Wrocław 10:6 GLKS ORLĘTA Krosnowice
LZS ORION BRANDA Bukowice 2:10 TKS GRANIT II Strzelin
TKS GRANIT I Strzelin 2:10 UKS DWUNASTKA II Wrocław
UKS DWUNASTKA III Wrocław 3:10 BSTS Bystrzyca Kłodzka
MKS WOLAVIA Wołów 10:1 ULKS Ciechów

 

Ciasteczka
Ciasteczka

Ta strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek). Wybierając OK i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.