Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików

W mistrzostwach tej kategorii wzięło udział trzech naszych młodzików i jedna młodziczka. Kacper Błachuta już przed tym turniejem zapewnił sobie start w Mistrzostwach Polski i nie musiał uczestniczyć w pierwszym etapie turnieju gdzie zawodnicy walczyli o miejsce na mistrzostwach polski. Kacper ostatecznie w singlu zajął 5 miejsce.

W deblu wraz kolegą z Kąt Wrocławskich Jakubem Matkowski zdobyli srebrny medal. Kacper Głazowski natomiast w singlu zajął 9 miejsce oraz zdobył brązowy medal w deblu z zawodnikiem z Międzyborza Piotrkiem Klimkiem. Obaj są jeszcze żakami. Wiktor Wagner w grze indywidualnej zajął miejsce 35, a w deblu z Patrykiem Gawłowskim z Krosnowic miejsce 9. Wiktor podobnie jak Kapcer Głazowski jest jeszcze żakiem.
Nasza jedyna reprezentantka w tym turnieju Gabrysia Onyszkiewicz w singlu zajęła ostatecznie miejsce 15 natomiast w deblu z koleżanką z Kłodzka Karoliną Żychowską zajęły miejsce 9.
W sumie przywieźliśmy 2 medale, oczywiście liczyliśmy na więcej (brak medalu w grze singlowej) jednak w rywalizacji najmłodszych tenisistów zawsze zdarzają się jakieś niespodzianki.
W turnieju rywalizowało ponad 80 młodych tenisistów i tenisistek stołowych z całego Dolnego Śląska.