Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów

7 kwietnia 2019 r. trzech naszych tenisistów rywalizowało w Brzegu Dolnym w Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii kadetów i kadetek.

Najlepiej z naszej trójki zaprezentował się Kacper Głazowski, który poza wywalczeniem prawa startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski, zdobył trzy medale: w tym 2 złote i 1 srebrny. W grze singlowej wywalczył złoto, wygrywając w finale z naszym byłym wychowankiem, a obecnie zawodnikiem z Uniwersytetu Ekonomicznego, Stanisławem Wnęk. W grze deblowej także zdobył wraz ze Stanisławem Wnęk złoty medal oraz grze mieszanej w parze z Aleksandrą Wiśniewską z Brzegu Dolnego dołożył do kolekcji srebrny medal.

Przemysław Wiśniewski turniej indywidualny zakończył na miejscu 9. W grze deblowej z Łukaszem Paciorek zajął zaś miejsce 5. Natomiast w grze mieszanej z Nikolą Hutnik, także to samo 5 miejsce. Nikola Hutnik indywidualnie tak jak Przemek, zajęła 9 miejsce, a grze deblowej z Wiktoria Buczkowski zostały sklasyfikowane na miejscu 5.