I WTK Kadetów w Brzegu Dolnym

W niedzielę 16 września 2018 r. w hali im. Andrzej Grubby w Brzegu Dolnym rozegrany został pierwszy w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii kadetów.

Nasz zawodnik Kacper Głazowski, pomimo iż od tego sezonu zmienił kategorię z młodzika na kadeta wygrał bezapelacyjnie ten turniej bez straty seta! Zwyciężając w tym turnieju otrzymał prawo startu bez gier eliminacyjnych w I Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej, które odbędzie się w dniach 12-14 października w Krakowie. Pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Przemysław Wiśniewski 17, oraz Nikola Hutnik również miejsce 17.

Dzień wcześniej, bo w sobotę 15.09.2018 zainaugurowane zostały rozgrywki ligowe. W III lidze nasza męska drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo pokonując na wyjeździe Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 10:2. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: 3,5 Cezary Pudlis, 2,5 Zbigniew Sobków, 2,5 Kacper Głazowski i 1,5 Filip Muszyński.