Grand Prix Polski Żaków w Krośnie

Na Grand Prix Polski Żaków w Krośnie, które odbyło się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. barw naszego Klubu w tym turnieju bronił dziesięcioletni Kacper Głazowski, który wywalczył w nim 17 miejsce na 168 uczestników tego turnieju. Kacper w pierwszym dniu zawodów wygrał siedem pojedynków i doznał jednej porażki o wejście do 1/8 tego turnieju.

Zawodnik który wygrał z naszym Kacprem wywalczył ostatecznie drugie miejsce w tym turnieju. W ogólnopolskim rankingu Kacper Głazowski jest sklasyfikowany na 12 pozycji na 500 zawodników. W przyszłym sezonie Kacper jeszcze zostaje w tej kategorii wiekowej żaków i ma olbrzymie szanse na zajęcie czołowych lokat.