• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

IV liga mężczyzn

Kalendarz rozgrywek w sezonie 2017/2018

Kalendarz rozgrywek IV ligi

TKS GRANIT Strzelin II

TKS GRANIT Strzelin III

Regulamin
  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 14:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres e-mail:  oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu +693 724 037 lub przez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko +721 298 300, e-mail: 
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka: rozgrywki drużynowe).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są także zamieszczone na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka: adresy klubów).

Przewodniczący Wydziału Rozgrywek DOZTS
Andrzej Moczko

Anna Wnęk
Anna WnękOsoba kontaktowa
V liga - TKS GRANIT Strzelin III
+502 815 849
Dariusz Wagner
Dariusz WagnerOsoba kontaktowa
IV liga - TKS GRANIT Strzelin II
+691 087 487

© 1973-2018 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć