• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

Przegląd informacji w ujęciu chronologicznym

turniej, mecze ligowe, wydarzenia w klubie

Previous Next

III WTK Kadetów w Brzegu Dolnym

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Był to kolejny turniej, w którym poza punktami w klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy wywalczyli o prawo startu w turnieju cyklu Grand Prix Polski. Udział w turnieju ogólnopolski gwarantowało zajęcie 1 lub 2 miejsca. Nasz klub w tym turnieju reprezentowało dwóch zawodników: Kacper Głazowski oraz Stanisław Wnęk. Zarówno Kacper jak i Staś zgodnie z oczekiwaniami pokonywali kolejne rundy turnieju dość gładko, by ostatecznie spotkać się w finale turnieju.

W finale minimalnie lepszy okazał się Kacper Głazowski. Kapcer pokonał Stasia 3:2 po bardzo emocjonującym i pełnym efektownych zagrań meczu, które często były nagradzane gromkimi brawami przez kibiców. Staś, po porażce w grze o II miejsce pewnie pokonał zawodnika z AZS Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 3:0 i zajął 2 miejsce premiowane udziałem w Grand Prix Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników i liczymy na dobry występ w zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w Drzonkowie koło Zielonej Góry.

© 1973-2018 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć