• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

Przegląd informacji w ujęciu chronologicznym

turniej, mecze ligowe, wydarzenia w klubie

Previous Next

Terminarz rozgrywek V ligi - I runda

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Runda Data Gospodarz Gość Wynik meczu
I 08.10.2016,
sobota
UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie UKS DWUNASTKA IV Wrocław 10:8
PKS TĘCZA Wrocław KS AZS UM Wrocław 0:10
LZS ORZEŁ Lizawice TKS GRANIT III Strzelin 10:7
LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie KU AZS UE III Wrocław 10:8
II 29.10.2016,
sobota
KS AZS UM Wrocław UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie 10:6
UKS DWUNASTKA IV Wrocław PKS TĘCZA Wrocław 10:6
KU AZS UE III Wrocław LZS ORZEŁ Lizawice 10:6
TKS GRANIT III Strzelin LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 10:6
III    05.11.2016,
sobota   
UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie TKS GRANIT III Strzelin 9:9
PKS TĘCZA Wrocław KU AZS UE III Wrocław 4:10
LZS ORZEŁ Lizawice UKS DWUNASTKA IV Wrocław 10:6
LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie KS AZS UM Wrocław 8:10
IV    19.11.2016,
sobota   
KU AZS UE III Wrocław UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie 10:1
TKS GRANIT III Strzelin PKS TĘCZA Wrocław 10:4
KS AZS UM Wrocław LZS ORZEŁ Lizawice 10:3
UKS DWUNASTKA IV Wrocław LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 7:10
V    10.12.2016,
sobota   
UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 3:10
PKS TĘCZA Wrocław LZS ORZEŁ Lizawice 3:10
KU AZS UE III Wrocław UKS DWUNASTKA IV Wrocław 10:5
TKS GRANIT III Strzelin KS AZS UM Wrocław 9:9
VI    17.12.2016,
sobota   
LZS ORZEŁ Lizawice UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie 6:10
LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie PKS TĘCZA Wrocław 8:10
KS AZS UM Wrocław KU AZS UE III Wrocław 10:2
UKS DWUNASTKA IV Wrocław TKS GRANIT III Strzelin 10:6
VII    14.01.2017,
sobota   
UKS GOKIS III Kąty Wrocławskie PKS TĘCZA Wrocław :
LZS ORZEŁ Lizawice LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie :
KU AZS UE III Wrocław TKS GRANIT III Strzelin :
KS AZS UM Wrocław UKS DWUNASTKA IV Wrocław  :
  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 12:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz  meczu,  za  zgodą  drużyny  przeciwnej,  ma  prawo  ustalić  godzinę  rozegrania  spotkania  inną  niż przewidziana  w  terminarzu,  ale  ma  obowiązek  skutecznego  powiadomienia  drużyny  przeciwnej, prowadzącego  rozgrywki  i  sędziego  meczu  na  co  najmniej  48  godzin  przed  planowanym  terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie  na adres  elektroniczny    oraz  przekazać  telefonicznie  wynik  meczu  najpóźniej  3  godziny  po zakończeniu meczu na numer telefonu 693­724­037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie  zmiany  w  terminarzu  rozgrywek  muszą  być  uzgodnione  z  Przewodniczącym  Wydziału  Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721­298­300, e­mail ).
  7. Istnieje  możliwość  przeglądania  aktualnych  wyników  i  tabel  rozgrywek  ligowych  na  stronie  internetowej www.dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy  sal  rozgrywkowych  i  dane  kontaktowe  są  zamieszczone  na  stronie  internetowej  www.dozts.pl  (zakładka „adresy klubów”).

 

© 1973-2018 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć