• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

Przegląd informacji w ujęciu chronologicznym

turniej, mecze ligowe, wydarzenia w klubie

Previous Next

Terminarz rozgrywek III ligi - II runda

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kolejka Data Gospodarz Gość Wynik
X 11.02.2017, sobota BSTS Bystrzyca Kłodzka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 7:10
TKS GRANIT Strzelin UKS Ludwikowice 10:1
ULKS Ciechów UKS DWUNASTKA II Wrocław (gospodarz) 10:4
LZS ORION BRANDA Bukowice LKS ODRA III Głoska 7:10
KU AZS UE II Wrocław GLKS ORLĘTA Krosnowice 8:10
XI 18.02.2017, sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie UKS Ludwikowice 10:7
TKS GRANIT Strzelin UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:2
ULKS Ciechów GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:8
KU AZS UE II Wrocław LZS ORION BRANDA Bukowice 10:4
BSTS Bystrzyca Kłodzka LKS ODRA III Głoska 5:10
XII 26.02.2017, niedziela UKS GOKIS Kąty Wrocławskie UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:5
TKS GRANIT Strzelin BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:3
LKS ODRA III Głoska ULKS Ciechów 3:10
LZS ORION BRANDA Bukowice GLKS ORLĘTA Krosnowice 5:10
UKS Ludwikowice KU AZS UE II Wrocław 10:4
XIII 04.03.2017, sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie -:-
LKS ODRA III Głoska TKS GRANIT Strzelin 4:10
ULKS Ciechów KU AZS UE II Wrocław -:-
UKS Ludwikowice LZS ORION BRANDA Bukowice -:-
UKS DWUNASTKA II Wrocław BSTS Bystrzyca Kłodzka -:-
XIV 11.03.2017, sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LKS ODRA III Głoska -:-
TKS GRANIT Strzelin GLKS ORLĘTA Krosnowice -:-
UKS Ludwikowice ULKS Ciechów -:-
UKS DWUNASTKA II Wrocław KU AZS UE II Wrocław -:-
LZS ORION BRANDA Bukowice BSTS Bystrzyca Kłodzka -:-
XV 25.03.2017, sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie KU AZS UE II Wrocław -:-
TKS GRANIT Strzelin LZS ORION BRANDA Bukowice -:-
LKS ODRA III Głoska UKS DWUNASTKA II Wrocław (gospodarz) -:-
GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS Ludwikowice (gospodarz) -:-
BSTS Bystrzyca Kłodzka ULKS Ciechów -:-
XVI 08.04.2017, sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie ULKS Ciechów -:-
KU AZS UE II Wrocław TKS GRANIT Strzelin -:-
UKS Ludwikowice LKS ODRA III Głoska -:-
GLKS ORLĘTA Krosnowice BSTS Bystrzyca Kłodzka -:-
UKS DWUNASTKA II Wrocław LZS ORION BRANDA Bukowice -:-
XVII 22.04.2017, sobota LZS ORION BRANDA Bukowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie -:-
ULKS Ciechów TKS GRANIT Strzelin -:-
GLKS ORLĘTA Krosnowice LKS ODRA III Głoska -:-
UKS DWUNASTKA II Wrocław UKS Ludwikowice -:-
KU AZS UE II Wrocław BSTS Bystrzyca Kłodzka -:-
Stan na dzień : 28.02.2017
  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 16:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niżprzewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu +693 724 037 lub przez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel.: 721 298 300, ).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

© 1973-2018 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć