• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

Informacje o klubie TKS GRANIT Strzelin

zarząd klubu, trenerzy, dane kontaktowe, adres i mapa dojazdu, zarejestrowani zawodnicy

Filip Muszyński

Trener początkującej, najmłodszej grupy zawodników i zawodniczek. Zajęcia prowadzi od 2009 roku. Absolwent AWF we Wrocławiu. Były wychowanek i do niedawna czynny zawodnik TKS Granit Strzelin.

Od wielu lat związany z klubem. Początkowo jako zawodnik odnoszący sukcesy indywidualne i drużynowe. Przez kilka sezonów występował w II lidze, a po skończonych studiach na wrocławskim AWF-e rozpoczą pracę jako trener z najmłodszą, początkującą grupą zawodników

© 1973-2018 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin