Kacper Głazowski

III WTK Kadetów i Kadetek

W niedzielę, 3 marca 2019 r. prawie 70 osobowa grupa chłopców i dziewcząt z Dolnego Śląska rywalizowała w kolejnym turnieju klasyfikacyjnym kategorii kadetetów i kadetek.

Tradycyjnie już, turniej odbył się w hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym. Nasz klub reprezentowało 3 kadetów i 1 kadetka. Nasza jedyna zawodniczka na tym turnieju Nikola Hutnik zajęła miejsce 21. Przemysław Wiśniewski zajął miejsce 17. Krzysztof Wnęk 13.

Natomiast nasz najwyżej sklasyfikowany zawodnik w tej kategorii wiekowej Kacper Głazowski wygrał turniej bez straty seta! Jest to bardzo dobry wynik gwarantujacy udział w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix, które tym razem odbędzie się już za 2 tygodnie w Białymstoku. Bedzię to trzeci i ostatnie Grand Prix Polski w tym sezonie z udziałem naszego zawodnika.


Drukuj   E-mail