• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00

Przegląd informacji w ujęciu chronologicznym

turniej, mecze ligowe, wydarzenia w klubie

Previous Next

I WTK Kadetów w Brzegu Dolnym

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasz zawodnik Kacper Głazowski, pomimo iż od tego sezonu zmienił kategorię z młodzika na kadeta wygrał bezapelacyjnie ten turniej bez straty seta! Zwyciężając w tym turnieju otrzymał prawo startu bez gier eliminacyjnych w I Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej, które odbędzie się w dniach 12-14 października w Krakowie. Pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Przemysław Wiśniewski 17, oraz Nikola Hutnik rónież miejce 17.

Dzień wcześniej, bo w sobotę 15.09.2018 zainaugurowane zostały rozgrywki ligowe. W III lidze nasza męska drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo pokonując na wyjeździe Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 10:2. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: 3,5 Cezary Pudlis, 2,5 Zbigniew Sobków, 2,5 Kacper Głazowski i 1,5 Filip Muszyński.

© 1973-2019 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć