TKS GRANIT Strzelin II

Terminarz rozgrywek III ligi - II runda

30. stycznia 2016 roku rozpoczęły się rozgrywki II rundy III ligi mężczyzn, w której występują dwie nasze drużyny: TKS GRANIT I Strzelin i TKS GRANIT II Strzelin.

Podobnie jak w rundzie pierwszej swój pierwszy mecz rozegrały dwie nasze drużyny, który zakończył sie wynikiem 10:3 dla TKS GRANIT II Strzelin. Kalendarz drugiej rundy tych rozgrywek przedstawia się następująco:

Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
X 30.10.2016 MKS WOLAVIA Wołów 10:0  UKS DWUNASTKA II Wrocław
    TKS GRANIT I Strzelin 3:10  TKS GRANIT II Strzelin
    LZS ORION BRANDA Bukowice 8:10 UKS DWUNASTKA II Wrocław
    GLKS ORLĘTA Krosnowice 9:9 BSTS Bystrzyca Kłodzka
    ULKS Ciechów 10:7 KU AZS UE II Wrocław
XI 13.02.2016 TKS GRANIT I Strzelin : MKS WOLAVIA Wołów
    TKS GRANIT II Strzelin
: LZS ORION BRANDA Bukowice
    UKS DWUNASTKA II Wrocław : KU AZS UE II Wrocław
    BSTS Bystrzyca Kłodzka : ULKS Ciechów
    UKS DWUNASTKA III Wrocław : GLKS ORLĘTA Krosnowice
XII 20.02.2016  MKS WOLAVIA Wołów : LZS ORION BRANDA Bukowice
    TKS GRANIT II Strzelin : UKS DWUNASTKA III Wrocław
    GLKS ORLĘTA Krosnowice : UKS DWUNASTKA II Wrocław
    KU AZS UE II Wrocław : BSTS Bystrzyca Kłodzka
    ULKS Ciechów : TKS GRANIT I Strzelin
XIII 27.02.2016 KU AZS UE II Wrocław : MKS WOLAVIA Wołów
    GLKS ORLĘTA Krosnowice : TKS GRANIT II Strzelin
    ULKS Ciechów : UKS DWUNASTKA II Wrocław
    TKS GRANIT I Strzelin : BSTS Bystrzyca Kłodzka
    LZS ORION BRANDA Bukowice : UKS DWUNASTKA III Wrocław
XIV 05.03.2016 MKS WOLAVIA Wołów : GLKS ORLĘTA Krosnowice
    KU AZS UE II Wrocław : TKS GRANIT II Strzelin
    UKS DWUNASTKA II Wrocław : TKS GRANIT I Strzelin
    LZS ORION BRANDA Bukowice : ULKS Ciechów
    BSTS Bystrzyca Kłodzka : UKS DWUNASTKA III Wrocław
XV 12.03.2016 ULKS Ciechów : MKS WOLAVIA Wołów
    BSTS Bystrzyca Kłodzka : TKS GRANIT II Strzelin
    LZS ORION BRANDA Bukowice : GLKS ORLĘTA Krosnowice
    KU AZS UE II Wrocław : TKS GRANIT I Strzelin
    UKS DWUNASTKA III Wrocław : UKS DWUNASTKA II Wrocław
XVI 19.03.2016 UKS DWUNASTKA II Wrocław : MKS WOLAVIA Wołów
    TKS GRANIT II Strzelin : ULKS Ciechów
    TKS GRANIT I Strzelin : GLKS ORLĘTA Krosnowice
    UKS DWUNASTKA III Wrocław : KU AZS UE II Wrocław
    BSTS Bystrzyca Kłodzka : LZS ORION BRANDA Bukowice
XVII 09.04.2016 MKS WOLAVIA Wołów : BSTS Bystrzyca Kłodzka
    TKS GRANIT II Strzelin : UKS DWUNASTKA II Wrocław
    GLKS ORLĘTA Krosnowice : KU AZS UE II Wrocław
    TKS GRANIT I Strzelin : LZS ORION BRANDA Bukowice
    UKS DWUNASTKA III Wrocław : ULKS Ciechów
XVIII 23.04.2016 MKS WOLAVIA Wołów : TKS GRANIT II Strzelin
    UKS DWUNASTKA II Wrocław : BSTS Bystrzyca Kłodzka
    GLKS ORLĘTA Krosnowice : ULKS Ciechów
    LZS ORION BRANDA Bukowice : KU AZS UE II Wrocław
    UKS DWUNASTKA III Wrocław : TKS GRANIT I Strzelin

Drukuj   E-mail