TKS GRANIT Strzelin II

Terminarz rozgrywek III ligi - I runda

Już w najbliższą sobotę tj. 19. września rozpoczynają się rozgrywki III ligi mężczyzn, w której wystąpią dwie nasze drużyny: TKS GRANIT I Strzelin i TKS GRANIT II Strzelin.

To właśnie w pierwszej kolejce nasze dwie drużyny rozegrają między sobą inauguracyjny mecz tych rozgrywek, a cały kalendarz pierwszej rundy przedstawia się następująco:

Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
I 19.09.2015 ULKS Ciechów 6:10 GLKS ORLĘTA Krosnowice
    BSTS Bystrzyca Kłodzka 2:10 MKS WOLAVIA Wołów
    UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:6 UKS DWUNASTKA III Wrocław
    TKS GRANIT II Strzelin 10:8 TKS GRANIT I Strzelin
    KU AZS UE II Wrocław 10:3 LZS ORION BRANDA Bukowice
II 10.10.2015 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:8 LZS ORION BRANDA Bukowice
    TKS GRANIT I Strzelin 3:10 KU AZS UE II Wrocław
    UKS DWUNASTKA III Wrocław 3:10 TKS GRANIT II Strzelin
    MKS WOLAVIA Wołów 10:2 UKS DWUNASTKA II Wrocław
    ULKS Ciechów 10:7 BSTS Bystrzyca Kłodzka
III 24.10.2015 BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:2 GLKS ORLĘTA Krosnowice
    UKS DWUNASTKA II Wrocław 9:9 ULKS Ciechów
    TKS GRANIT II Strzelin 6:10 MKS WOLAVIA Wołów
    KU AZS UE II Wrocław 10:5 UKS DWUNASTKA III Wrocław
    LZS ORION BRANDA Bukowice 9:9 TKS GRANIT I Strzelin
IV 07.11.2015 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:6 TKS GRANIT I Strzelin
    UKS DWUNASTKA III Wrocław 2:10 LZS ORION BRANDA Bukowice
    MKS WOLAVIA Wołów 10:1 KU AZS UE II Wrocław
    ULKS Ciechów 3:10 TKS GRANIT II Strzelin
    BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:5 UKS DWUNASTKA II Wrocław
V 14.11.2015 UKS DWUNASTKA II Wrocław 0:10 GLKS ORLĘTA Krosnowice
    TKS GRANIT II Strzelin 10:4 BSTS Bystrzyca Kłodzka
    KU AZS UE II Wrocław 9:9 ULKS Ciechów
    LZS ORION BRANDA Bukowice 1:10 MKS WOLAVIA Wołów
    TKS GRANIT I Strzelin 10:4 UKS DWUNASTKA III Wrocław
VI 21.11.2015 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10:2 UKS DWUNASTKA III Wrocław
    MKS WOLAVIA Wołów 10:0 TKS GRANIT I Strzelin
    ULKS Ciechów 10:5 LZS ORION BRANDA Bukowice
    BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:2 KU AZS UE II Wrocław
    UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:6 TKS GRANIT II Strzelin
VII 28.11.2015 TKS GRANIT II Strzelin 10:3 GLKS ORLĘTA Krosnowice
    KU AZS UE II Wrocław 7:10 UKS DWUNASTKA II Wrocław
    LZS ORION BRANDA Bukowice 10:3 BSTS Bystrzyca Kłodzka
    TKS GRANIT I Strzelin 0:10 ULKS Ciechów
    UKS DWUNASTKA III Wrocław 6:10 MKS WOLAVIA Wołów
VIII 19.12.2015 GLKS ORLĘTA Krosnowice 3:10 MKS WOLAVIA Wołów
    ULKS Ciechów 10:2 UKS DWUNASTKA III Wrocław
    BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:3 TKS GRANIT I Strzelin
    UKS DWUNASTKA II Wrocław 10:4 LZS ORION BRANDA Bukowice
    TKS GRANIT II Strzelin 10:4 KU AZS UE II Wrocław
IX 16.01.2016 KU AZS UE II Wrocław 10:6 GLKS ORLĘTA Krosnowice
    LZS ORION BRANDA Bukowice 2:10 TKS GRANIT II Strzelin
    TKS GRANIT I Strzelin 2:10 UKS DWUNASTKA II Wrocław
    UKS DWUNASTKA III Wrocław 3:10 BSTS Bystrzyca Kłodzka
    MKS WOLAVIA Wołów 10:1 ULKS Ciechów

Drukuj   E-mail