Previous Next

Zakończenie sezonu 2017/2018

15. czerwca 2018 roku w PSP nr 5 w Strzelinie odbyło się tradycyjne zakończenie i podsumowanie sezonu sportowego, tym razem 2017/2018.

Podobnie jak w roku ubiegłym naszym głównym gościem była Pani Burmistrz Dorota Pawnuk. Z zaproszenia skorzystał i przybył również honorowy prezes naszego klubu Pan Franciszek Woźny. Również w na podsumowanie sezonu przybyli członkowie UKS FAN Strzelin. W pierwszej części spotkania sezon 2017/2018 podsumował prezes klubu oraz poinformował o porozumieniu i połączeniu klubów tj. TKS GRANITU i UKS FAN. Po czym wręczono drobne upominki i dyplomy zawodnikom i zawodniczkom obu klubów. Pani Burmistrz, która uczestniczyła w drugiej części naszego spotkiania, która podziękowała wszystkim zawodnikom za osiągnięte wyniki sportowe i życzyła  dalszych sukcesów, podnoszenia swoich umiejętności oraz samych zwycięśtw w przyszłym sezonie. Następnie Pani Burmistrz wraz z innymi uczestnikami udali sie do hali sportowej gdzie zawodnicy zademonstrowali swoje umiejątności podczas pokazowego treningu.

Na zdjęciach uczestnicy zakończenia sezonu 2017/2018 m.in.: Pani Burmistrz Dorota Pawnuk, Marek Korzyński, Filip Muszyński, Franciszek Woźny, Kacper Głazowski, Stanisław Wnęk, działacze, pozostali zawodnicy i zawodniczki oraz ich rodzice.

 


Drukuj   E-mail