• Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00
Previous Next

Kacper Głazowski mistrzem Dolnego Śląska Młodzików

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatnią niedzielę tj.18.03.2018 młodzi tenisiści stołowi z całego Dolnego Śląska rywalizowali o mistrzostwo Dolnego Śląska w grze pojedynczej i deblowej.

Przy okazji rozegrano turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski. Nasz najlepszy obecnie zawodnik Kacper Głazowski uzyskał wcześniej prawo startu w Mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowej, więc nie musiał w nim brać udziału.

Kacper uczestniczył tylko w turnieju głównym i zdecydowanie pokonując wszystkich zawodników zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Dolnego Śląska Młodzików w tenisie stołowym w sezonie 2017/2018.

W turnieju deblowym Kacper wystąpił w parze z Kacprem Szymczak-Pomianowskim z AZS UE Wrocław, także zdobywając złoty medal i drugi tytuł Mistrza Dolnego Śląska.

Poza Kacprem, Strzelin reprezentowali jeszcze Krzysztof Wnęk, który indywidualnie uplasował się na miejscu 5., Nikola Hutnik - 7 miejsce w turnieju eliminacyjnym oraz Szymon Jurek - miejsce 9-16w turnieju eliminacyjnym. W grach deblowych młodzików Szymon z Krzysztofem zajęli miejsce w przedziale 5-8. Tą samą lokatę w deblu młodziczek zajęła Nikola w prze z Hanną Zając z Wrocławia.

© 1973-2019 TKS GRANIT Strzelin.

TKS GRANIT Strzelin

Ta strona korzysta z plików Cookies. Wybierając 'OK' i przeglądając naszą stronę zgadzasz się na ich używanie.
O ciasteczkach... OK Odrzuć